В България има едни хора, които не крещят, не искат, не протестират. Те не заплашват, не се натискат пред камерите, не искат постове, не пишат във Facebook. Те просто… живеят. Живеят тихо, на ръба, някъде в малките улички на селата, в старите панелни блокове, в къщи, които отдавна чакат ремонт. …
Прочети още...Архив тагове
Домовете на ужаса: Това не са чужди хора – това сме ние, само след няколко години
Домовете на ужаса – огледалото, в което всички трябва да се погледнем В последните дни България отново бе разтърсена от кадри, които трудно се гледат и още по-трудно се забравят — възрастни хора, малтретирани, унижавани и изоставени в домове, които би трябвало да бъдат тяхното убежище. Камерите показват не просто …
Прочети още...