Извинявам се предварително за този пост в празничния ден, но от снощи ме побиват тръпки – варненският кмет е избрал тази снимка за великденския поздрав „Христос воскресе“: купол без кръстен знак и изгряла пълна луна. Нямам обяснение за светогледа на последователите на „Продължаваме промяната“ – като започнеш от #Петроханския случай, …
Прочети още...