Честит Хелуин! Честит празник тиквопоклонци! Не съм привърженик на забраните, но искрено поздравявам кмета, който се осмели и забрани в училищата и детските градини да се налага и отделя специално внимание на един сатанински маскарад, когато на следващия ден, България отдава почит на своите Будители. Във фейсбук се надигна вълна …
Прочети още...