
В разгара на Персийската война, точно когато САЩ и Израел са притиснати в ъгъла от блокадата на Ормузкия проток, изведнъж рязко там се случи природно бедствие под формата на земетресение. И понеже не обичаме конспирациите, да уточним:
– Земетресението в Ормузкия проток в никакъв случай не е резултат от ХААРП;
– В никакъв случай когато САЩ или Израел имат проблеми в някоя точка на света, там изведнъж не се случват природни бедствия. Няма такова нещо;
– Няма никакви климатични оръжия. Може да ви се стори, че съвсем, ама съвсем случайно природни бедствия застигат веднага враговете на САЩ и Израел, ама това е, защото са богоизбрани и богът им поразява неверниците.
– Да си припомним, че еврейският бог поразява Египет, който отказва да освободи евреите. Следват седем бедствия едно след друго. Докато им угоди на акъла;
– Като се разприказвахме за библията, се сетих как евреите празнуват как в древността техни представители подло са убивали държавни глави, които са заплашвали народа им;
– Науката много е напреднала. Някои от оръжията ги виждаме или ще ги видим в Персийската война;
– А може би богът там е Сатана. Или пък оръжието е ХААРП. Или пък на нас самолетоносачи ни плуват в окото….
Елена Гунчева- Гривова