Светът в момента гори и е превърнат в заложник на двама психопати – Зеленски и Нетаняху

ЗЕЛЕНСКИ ЗАПЛАШИ БЕЛАРУС И ДАДЕ ЕДНОСЕДМИЧЕН СРОК НА ЛУКАШЕНКО ДА ПРЕМАХНЕ РУСКИ РЕТРАНСЛАТОРНИ АНТЕНИ И ВОЙСКАТА СИ ОТ ГРАНИЦАТА С ПРОЕКТА, НАРИЧАН „ДЪРЖАВАТА“ УКРАЙНА! Т.Е. БЕЛАРУСКАТА АРМИЯ ДА СЕ ИЗТЕГЛИ ОТ РЕПУБЛИКА БЕЛАРУС!

ПРОБЛЕМЪТ НА МАЛКИЯ КРАДЛИВ ФЮРЕР, Е ЧЕ „БАТЬКА“ НЕ Е УРСУЛА, РЮТЕ ИЛИ ДРУГИТЕ ЛУНАТИЦИ ОТ „ОБЕДИНЕНА“ ЕВРОПА, КОИТО ЗЕЛЕНСКИ РЪКОВОДИ – ТОВА ВЕЧЕ НЕ Е ТАЙНА ЗА НИКОЙ, ЗАВИСИМОСТТА НА ЕВРОНЕУДАЧНИЦИТЕ Е ПОВЕЧЕ ОТ ОЧЕВИДНА. ЛУКАШЕНКО НЕ Е ЧОВЕК, КОЙТО СЕ ПОДДАВА НА НАТИСК И ЗАПЛАХИ, А ОТ БЕЛАРУСКАТА ГРАНИЦА ДО КИЕВ СА САМО 150 КИЛОМЕТРА…….

Интересното е, че озверелият киевски наркоман се нахвърли върху Беларус моментално след като Александър Лукашенко даде интервю за саудитската телевизия „Ал Арабия“, в което остро разкритикува Израел и геноцида, който Нетаняху извършва в Газа и Ливан и разказа как еврейското лоби и Ватикана са повлияли на Путин да изтегли руската армия от Киев през 2022 и да преговаря в Истанбул.

Според Лукашенко, или „Първият“, както го наричат в Баларус, ако тогава Русия не е водила тези преговори, които британският премиер Джонсън разтури като забрани на Зеленски да ги продължи, войната е щяла отдавна да приключи.

Антените в Гомел и Брянск са монтирани отдавна, от години, а беларуската армия пази границата на страната си от момента, в който се разпада СССР и тази република става отделна държава, но Зеленски по някаква причина сега реши, че е време за ескалация и изнасяне на конфликта извън пределите на Русия и Украйна.

Зеленски и европейските му спонсори, зад които прозира ръката на ционизма и тази на Ватикана, която от векове се стреми да унищожи всичко свързано с Православието и славянството, са твърдо решени да запалят Трета световна война, или най-малкото да опитат да го направят.

Преди седмица Зеленски обяви, че е набелязал 500 цели в Беларус и е готов да изстреля дроновете, с които го снабдява Европа, по тях. А Лукашенко му отговори, че той има само една цел и беларуските ракетчици имат славата на доста точни „стрелци“! Освен това, когато ЧВК „Вагнер“ бе разформирована, Беларус прие на своя територия над 20 000 бойци от групировката, които разполагат с всичко необходимо.

В медиите у нас няма да чуете и видите нищо по въпроса! Тук ще започнат да тръбят за Беларус едва когато Лукашенко изстреля ракетите по Киев, за да могат да кажат, че горката Украйна е нападната от зли сили и то без никаква причина. Ще започне пропагандно-агитационна кампания против „агресията“ на Лукашенко и злите беларуси, които атакуват защитника на Европа Зеленски, за да помагат на Путин, който според родните украинисти е пред капитулация.

Ако англичаните, чийто премиер си заминава до часове и евроционистите, разпоредят на Зеленски да обстреля каквото и да било на беларуска територия, отговорът на Лукашенко ще бъде опустошителен. В това не трябва да има никакво съмнение. Батька разполага с Орешници и с доказана решимост!

Светът в момента гори и е превърнат в заложник на двама психопати – Зеленски и Нетаняху, които кураторите им от сенките използват, за да предизвикат голяма война, съответно тежка финансова криза, смърт и разруха!

Страхил Ангелов

Вижте още

Подмяна под расо: украински литургии в български църкви по Черноморието

Тихо. Без обществен дебат. Без обяснения. Без да бъдат питани хората. Така, според жители на …