ТУК НЕ Е УКРАЙНА

Може да бъде изображение с текстово съобщение

За пореден път народът ни беше използван и употребен. Разбира се, всички искаме това продажно правителство да се махне. Въпросът е какво правим след това. Не е опция да махнем ГЕРБ, за да дойдат ПП-ДБ, защото всички лично се уверихме, че по-големи идиоти в българската политика не е имало. Тяхното управление ще запомним с гоненето на руските дипломати, изцепките на Кирил Петков, че Русия е бензиностанция с ракети, с помощта за Украйна в пар5и и оръжия. Пак ли искаме тия?

В протестите тези дни са хвърлени много пари, които отдалеч миришат на соросоидни фекални отпадъци. Начело на протестите застанаха умнокрасиви олигофренчета и дърти соросоиди. На протеста се появиха плакати, че тук не е Москва, което каква връзка има с правителството, изобщо не е ясно. Знамената на Украйна и ЕС на протестите дори няма да ги коментирам.

Една голяма бяла фитка от внесения умнокрасивитет, водеща се бесарабска българка от Украйна, кудкудяка, че Русия била виновна за всичко /явно и за правителството и Пеевски/, че Пеевски бил програмиран в Москва /ти да видиш!/ и че трябвало борбата за Украйна да продължи. Какво общо има това с България, момето не обясни. Но гледаше с ококорени големи очи и мяткаше руса косица и цупеше устнички като кокоше дупе. Символ на умнокрасивитета, готов да мре за Украйна, или поне готов да прати другите да мрат за Украйна.

ПП-ДБ НЕ СА ОПЦИЯ. Те са вредни, те са идиоти, те са антибългари. Генерал Гном не е опция. Христо Иванов, Ивайло Мирчев, Белобрадова също не са опция. Видяхме ги и отсъдихме, че са недостойни.

Хората, искащи оставка на правителството, бяха употребени. Ройтерс снимаха протеста, готови за следващия майдан. Истината е, че правителството и Борисов не искат да играят вече по свирката на Брюксел, защото виждат какво се случва. А Русия е на един гьол разстояние. Затова взеха да дават на заден и им спретнаха майдан. Не, че не са си го заслужили отвсякъде, но тези, които искат да дойдат, са много по-лоши и безскрупулни.

Нов политически субект няма. Известните опозиционни партии нямат ресурс и сила да направят мнозинство. Радев все още се мота с партията, а време няма. Не, че и той е опция, като знам как той именно ни натресе Кирил Петков и Асен Василев.

Без външна намеса тук нещата не могат да се оправят. Само ще сменяме ГЕРБ с ПП-ДБ и само по-зле ще става. Цялата политическа каста трябва да бъде изметена. Другото е компромис, равен на самоубийство.

И запомнете – ТУК НЕ Е УКРАЙНА!

Елена Гунчева-Гривова

Вижте още

ЗА НЯКОИ АСПЕКТИ НА ЗДРАВИЯ РАЗУМ

Преди доста години написах една публикация „Толерантността убива“. Няколко медии я споделиха, но, разбира се, …

Един коментар

  1. Иванов

    Е кой да се намеси от вънка бе Гунчева. У нас , досущ като в Украйна голям процент от населението, младото е зомбирано в русофобия. Много авторитети все още пищят за нашата евроатлантическа принадлежност, след като и слепците видяха, че ние от 35 години се сриваме непрекъсната. Фактите са убийствени, но всички мълчат като добитък.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *