Архив тагове

Домовете на ужаса: Това не са чужди хора – това сме ние, само след няколко години

Домовете на ужаса – огледалото, в което всички трябва да се погледнем В последните дни България отново бе разтърсена от кадри, които трудно се гледат и още по-трудно се забравят — възрастни хора, малтретирани, унижавани и изоставени в домове, които би трябвало да бъдат тяхното убежище. Камерите показват не просто …

Прочети още...