
За пореден път народът ни беше използван и употребен. Разбира се, всички искаме това продажно правителство да се махне. Въпросът е какво правим след това. Не е опция да махнем ГЕРБ, за да дойдат ПП-ДБ, защото всички лично се уверихме, че по-големи идиоти в българската политика не е имало. Тяхното управление ще запомним с гоненето на руските дипломати, изцепките на Кирил Петков, че Русия е бензиностанция с ракети, с помощта за Украйна в пар5и и оръжия. Пак ли искаме тия?
В протестите тези дни са хвърлени много пари, които отдалеч миришат на соросоидни фекални отпадъци. Начело на протестите застанаха умнокрасиви олигофренчета и дърти соросоиди. На протеста се появиха плакати, че тук не е Москва, което каква връзка има с правителството, изобщо не е ясно. Знамената на Украйна и ЕС на протестите дори няма да ги коментирам.
Една голяма бяла фитка от внесения умнокрасивитет, водеща се бесарабска българка от Украйна, кудкудяка, че Русия била виновна за всичко /явно и за правителството и Пеевски/, че Пеевски бил програмиран в Москва /ти да видиш!/ и че трябвало борбата за Украйна да продължи. Какво общо има това с България, момето не обясни. Но гледаше с ококорени големи очи и мяткаше руса косица и цупеше устнички като кокоше дупе. Символ на умнокрасивитета, готов да мре за Украйна, или поне готов да прати другите да мрат за Украйна.
ПП-ДБ НЕ СА ОПЦИЯ. Те са вредни, те са идиоти, те са антибългари. Генерал Гном не е опция. Христо Иванов, Ивайло Мирчев, Белобрадова също не са опция. Видяхме ги и отсъдихме, че са недостойни.
Хората, искащи оставка на правителството, бяха употребени. Ройтерс снимаха протеста, готови за следващия майдан. Истината е, че правителството и Борисов не искат да играят вече по свирката на Брюксел, защото виждат какво се случва. А Русия е на един гьол разстояние. Затова взеха да дават на заден и им спретнаха майдан. Не, че не са си го заслужили отвсякъде, но тези, които искат да дойдат, са много по-лоши и безскрупулни.
Нов политически субект няма. Известните опозиционни партии нямат ресурс и сила да направят мнозинство. Радев все още се мота с партията, а време няма. Не, че и той е опция, като знам как той именно ни натресе Кирил Петков и Асен Василев.
Без външна намеса тук нещата не могат да се оправят. Само ще сменяме ГЕРБ с ПП-ДБ и само по-зле ще става. Цялата политическа каста трябва да бъде изметена. Другото е компромис, равен на самоубийство.
И запомнете – ТУК НЕ Е УКРАЙНА!
Елена Гунчева-Гривова
Е кой да се намеси от вънка бе Гунчева. У нас , досущ като в Украйна голям процент от населението, младото е зомбирано в русофобия. Много авторитети все още пищят за нашата евроатлантическа принадлежност, след като и слепците видяха, че ние от 35 години се сриваме непрекъсната. Фактите са убийствени, но всички мълчат като добитък.